Bordslampa, Illusion

Bordslampa, Illusion
Bordslampa, Illusion
Bordslampa, Illusion
Bordslampa, Illusion
Bordslampa, Illusion
Bordslampa, Illusion
Bordslampa, Illusion
Bordslampa, Illusion

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GNOSJÖ KONSTSMIDE, bordslampa, modell "Ilusion", etikettmärkt SO.A design, Gnosjö Konstsmide AB, justerbar med nio rörliga lådor, höjd ca 51 cm

Ej funktionstestad, SAv garanterar ej funktionen, bruksslitage, mindre repor, avskavning

913517

2021-05-11