Tallrik Kina
Klubbat för:
1 500 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
TALLRIK, 1700/1800-tal, Kina, dekor i underglasyrblått, med ställning i trä, diameter ca 21,5 cm
Ingår i temaauktion Orientalika
Kuntoraportti
smärre slitage
913523
Päivämäärä:
2021-05-15