Karmstolar 1 par

Karmstolar 1 par
Karmstolar 1 par
Karmstolar 1 par
Karmstolar 1 par
Karmstolar 1 par
Karmstolar 1 par

Klubbat för:

1 900 SEK

3 000 SEK

KARMSTOLAR, 1 par, gustaviansk stil, tidigt 1900-tal, svartmålad stomme, skuren dekor, delvis förgylld, klädda i ljus textil, höjd 88,5, bredd 59 cm

Smärre slitage, skavmärken

913539

2021-05-09