Klubbat för:
1 900 SEK
3 000 SEK
KARMSTOLAR, 1 par, gustaviansk stil, tidigt 1900-tal, svartmålad stomme, skuren dekor, delvis förgylld, klädda i ljus textil, höjd 88,5, bredd 59 cm
Smärre slitage, skavmärken
913539
2021-05-09