Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SKÅP, 1800-tal, rikligt fanerat i bl.a valnöt, mahogny, olika lövträd, utanpåliggande lås, höjd 77, 51,5x38,5 cm
Torrsprickor, slitage, mindre skador, invändigt tygklätt
913552
2021-05-09
Gör en kostnadsfri värdering här