Serveringsvagn
Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
JOSEF FRANK, serveringsvagn, Firma Svenskt Tenn, modellnummer 756, fanerad med valnöt, fotavslut i mässing, hjul i gummi, höjd ca 66, 90x80 cm (skivan i utfällt läge)
Smärre slitage, blekningar, märken, torkade hjul
913557
2021-05-09