Klubbat för:
6 000 SEK
Utropspris
1 500 SEK
NILS JONSSON, "Domi 12" bokhylla, Troeds, 1960-tal, teak, en sektion, delbar, höjd ca 146, bredd 94 cm
Smärre bruksslitage i form av repor och märken.
913563
2021-05-11
Gör en kostnadsfri värdering här