Fåtöljer Robby Cantarutti Tamago
Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
FÅTÖLJER, 1 par, Robby Cantarutti "Tamago" Arrmet, Italien 2000-tal, kromade stålrör, aluminium, rött konstskinn, sitthöjd ca 37 cm, stämplade i stommen
Smärre slitage, en fåtölj har sömmen släppt i sittdynan
913565
2021-05-11