Fåtöljer Robby Cantarutti Tamago

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FÅTÖLJER, 1 par, Robby Cantarutti "Tamago" Arrmet, Italien 2000-tal, kromade stålrör, aluminium, rött konstskinn, sitthöjd ca 37 cm, stämplade i stommen

Smärre slitage, en fåtölj har sömmen släppt i sittdynan

913565

2021-05-11