Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
M.H WILKENS & SÖHNE, fat, silver 800/1000, 1900-talets första hälft, konturerad kant, diameter 37 cm, vikt 1100 gram.
Bruksslitage, repor.
913567
2021-05-16
Gör en kostnadsfri värdering här