Wilkens & Söhne fat silver

Wilkens & Söhne fat silver
Wilkens & Söhne fat silver
Wilkens & Söhne fat silver
Wilkens & Söhne fat silver
Wilkens & Söhne fat silver
Wilkens & Söhne fat silver
Wilkens & Söhne fat silver
Wilkens & Söhne fat silver
Wilkens & Söhne fat silver
Wilkens & Söhne fat silver

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

M.H WILKENS & SÖHNE, fat, silver 800/1000, 1900-talets första hälft, konturerad kant, diameter 37 cm, vikt 1100 gram.

Bruksslitage, repor.

913567

2021-05-16