Slagbord furu

Slagbord furu
Slagbord furu
Slagbord furu
Slagbord furu
Slagbord furu
Slagbord furu
Slagbord furu
Slagbord furu

Klubbat för:

2 200 SEK

2 000 SEK

SLAGBORD, 1800-tal, furu, två slag, höjd 75, 84x45 cm

Bruksslitage, märken, lagningar

913568

2021-05-09