Pedro Ascencio

Pedro Ascencio
Pedro Ascencio

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PEDRO ASCENCIO (Mexico, född 1951): "De Garbaroz...", signerad och numrerad Pedro Ascencio 1/10, grafiskt blad, bladmått ca 120x80 cm

Oramad, rullad, hanteringsveck i marginalen

913572

2021-05-14