Pedro Ascencio
Valmis
2021-05-14
913572
| Korkein tarjous | 300 SEK |
| Arviointi | 1 500 SEK |
PEDRO ASCENCIO (Mexico, född 1951): "De Garbaroz...", signerad och numrerad Pedro Ascencio 1/10, grafiskt blad, bladmått ca 120x80 cm
Oramad, rullad, hanteringsveck i marginalen