Christian F Heise skål silver

Christian F Heise skål silver
Christian F Heise skål silver
Christian F Heise skål silver
Christian F Heise skål silver
Christian F Heise skål silver
Christian F Heise skål silver
Christian F Heise skål silver
Christian F Heise skål silver

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKÅL, silver med glasinsats, invändigt förgylld, kontrollmästare Christian F Heise, Danmark, 1918, diameter ca 20 cm, höjd 8 cm.

Bruksslitage.

913575

2021-05-16