Handspegel och borste silver Birmingham

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HANDSPEGEL, BORSTE, silver, Birmingham, 1971, rik dekor av maskaroner, fåglar, blommor och blad, längd 22,5- 23,5 cm.

Slitage, bucklor.

913583

2021-05-16