Kista 17/1800-tal
Klubbat för:
1 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
KISTA, 17/1800-tal, fanérad i bla alm och valnöt, beslag delvis i mässing, dekor av intarsia, svarvade svärtade kulfötter, 72, 139x69 cm, nyckel finns att avhämta vid Utlämningen
Renoverad, kompletterad, sprickor, slitage, fanérbortfall
913584
2021-05-15