Skåp Malmsten

Skåp Malmsten
Skåp Malmsten
Skåp Malmsten
Skåp Malmsten
Skåp Malmsten
Skåp Malmsten
Skåp Malmsten
Skåp Malmsten
Skåp Malmsten
Skåp Malmsten
Skåp Malmsten
Skåp Malmsten

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

CARL MALMSTEN, skåp, bemålat, profilerade dörrspeglar, skulpterade dragknoppar, brännmärkning CM, höjd ca 135, 144x40 cm, nyckel finns att avhämta vid Utlämningen

Senare bemålning, sannolikt senare knoppar, toppskiva med ytskador, smärre märken, repor

913585

2021-05-15