Skåp Malmsten
Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
2 000 SEK
CARL MALMSTEN, skåp, bemålat, profilerade dörrspeglar, skulpterade dragknoppar, brännmärkning CM, höjd ca 135, 144x40 cm, nyckel finns att avhämta vid Utlämningen
Senare bemålning, sannolikt senare knoppar, toppskiva med ytskador, smärre märken, repor
913585
2021-05-15