Byrå senempire

Byrå senempire
Byrå senempire
Byrå senempire
Byrå senempire
Byrå senempire
Byrå senempire
Byrå senempire
Byrå senempire
Byrå senempire
Byrå senempire
Byrå senempire
Byrå senempire
Byrå senempire
Byrå senempire
Byrå senempire
Byrå senempire

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BYRÅ, senempire, fanerad i mahogny samt svärtat trä, trappstegsformad skiva med topplåda, lejontassar, kolonner, mässingsbeslag, höjd 93, 97x50 cm

Förgyllda beslag medföljer, torrsprickor, slitage, smärre fanerbortfall

913617

2021-05-11