Skåp allmoge 1700-tal

Skåp allmoge 1700-tal
Skåp allmoge 1700-tal
Skåp allmoge 1700-tal
Skåp allmoge 1700-tal
Skåp allmoge 1700-tal
Skåp allmoge 1700-tal
Skåp allmoge 1700-tal
Skåp allmoge 1700-tal
Skåp allmoge 1700-tal
Skåp allmoge 1700-tal

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SKÅP, allmoge, målad furu, två dörrpar, löst krön, höjd 197, bredd 127, djup ca 48 cm

Senare målning, smärre slitage

913621

2021-05-12