Gaggini & Moissette teaterkikare
Klubbat för:
350 SEK
800 SEK
GAGGINI & MOISSETTE, teaterkikare, delvis mässing med emaljerad blomsterdekor, märkt "Gaggini & Moissette, SAS, 1 rue de L´Echelle", "Duchesse, 12, Verres samt "Mon B, Leja Opticien, De L´Empereur", bredd 10,5 cm, djup 4 cm, höjd 6 cm.
Bruksslitage, skador på emaljen.
913623
2021-05-16