Gaggini & Moissette teaterkikare

Klubbat för:

350 SEK

800 SEK

GAGGINI & MOISSETTE, teaterkikare, delvis mässing med emaljerad blomsterdekor, märkt "Gaggini & Moissette, SAS, 1 rue de L´Echelle", "Duchesse, 12, Verres samt "Mon B, Leja Opticien, De L´Empereur", bredd 10,5 cm, djup 4 cm, höjd 6 cm.

Bruksslitage, skador på emaljen.

913623

2021-05-16