Fåtölj skinn England

Fåtölj skinn England
Fåtölj skinn England
Fåtölj skinn England
Fåtölj skinn England
Fåtölj skinn England
Fåtölj skinn England
Fåtölj skinn England
Fåtölj skinn England
Fåtölj skinn England
Fåtölj skinn England

Klubbat för:

800 SEK

1 500 SEK

FÅTÖLJ, England, 1900-talets andra hälft, skinn, djuphäftad med spikdekor, sitthöjd ca 46 cm

Skador, slitage

913628

2021-05-11