Klubbat för:
6 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
BROSCH, 14k guld med 69 diamanter, omkring 1900, i form av harhuvud med troligen rosa safirer som ögon, ostämplad, längd 4 cm.
Något bruksslitage, den största stenen med liten spricka.
913629
2021-05-16
Gör en kostnadsfri värdering här