Skrin 1800-tal

Skrin 1800-tal
Skrin 1800-tal
Skrin 1800-tal
Skrin 1800-tal
Skrin 1800-tal
Skrin 1800-tal
Skrin 1800-tal
Skrin 1800-tal

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

800 SEK

SKRIN, 1800-tal, mässing, reliefdekor av emaljerade akantusblad och infattade stenar, invändigt tygklädd, på fötter, längd 12 cm, höjd 6,5 cm.

Bruksslitage efter ålder, ställvis färgbortfall, två sneda fötter.

913630

2021-05-16