Skrin 1800-tal
Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
800 SEK
SKRIN, 1800-tal, mässing, reliefdekor av emaljerade akantusblad och infattade stenar, invändigt tygklädd, på fötter, längd 12 cm, höjd 6,5 cm.
Bruksslitage efter ålder, ställvis färgbortfall, två sneda fötter.
913630
2021-05-16