Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
800 SEK
BURK, mässing, Indien, 1800-tal, cylinderformad, höjd 20 cm.
Bruksslitage, ställvis hårdare slitage, kantlagning.
913642
2021-05-16
Gör en kostnadsfri värdering här