Burk mässing

Burk mässing
Burk mässing
Burk mässing
Burk mässing
Burk mässing
Burk mässing

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

BURK, mässing, Indien, 1800-tal, cylinderformad, höjd 20 cm.

Bruksslitage, ställvis hårdare slitage, kantlagning.

913642

2021-05-16