Takarmatur Sciolari
Klubbat för:
3 800 SEK
Utropspris
5 000 SEK
GAETANO SCIOLARI, taklampa, 1970-tal, 6 ljuspunkter, kromad stomme av metall, glaskupor, höjd ca 55, diameter 57 cm
Slitage, fungerar vid inskrivningstillfället, dekordel på ovansida saknas
913648
2021-05-09