Karl Mårtens färglitografi

Karl Mårtens färglitografi
Karl Mårtens färglitografi

Klubbat för:

950 SEK

1 500 SEK

KARL MÅRTENS (född 1956): Trut, litografi, signerad samt märkt HC, bladmått ca 44,5x30 cm

Oramad

913650

2021-05-09