Skål på fot silver
Klubbat för:
2 600 SEK
Arviointi
3 000 SEK
Kuvaus
SKÅL PÅ FOT, silver, hänklar med lejonmaskaroner A T Cannon Ltd, Birmingham, England, 1969, diameter 21 cm, höjd 14,5 cm, vikt 622 gram.
Kuntoraportti
Slitage, bucklor.
913651
Päivämäärä:
2021-05-16