Skål på fot silver

Skål på fot silver
Skål på fot silver
Skål på fot silver
Skål på fot silver
Skål på fot silver
Skål på fot silver

Klubbat för:

2 600 SEK

Arviointi

3 000 SEK

Kuvaus

SKÅL PÅ FOT, silver, hänklar med lejonmaskaroner A T Cannon Ltd, Birmingham, England, 1969, diameter 21 cm, höjd 14,5 cm, vikt 622 gram.

Kuntoraportti

Slitage, bucklor.

913651

Päivämäärä:

2021-05-16