Ulla Rantanen litografi

Ulla Rantanen litografi
Ulla Rantanen litografi

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ULLA RANTANEN (född 1938), Komposition, signerad och daterad Ulla Rantanen -92, 245/500, färglitografi, bladmått ca 47x63 cm

Oramad

913652

2021-05-09