Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
OLJEMÅLNINGAR, 3 st, 1800-talets första hälft, Danmark, på duk, porträtt, signerade a tergo, ca 29.5x24 cm - ca 31x26 cm
Skador. Lagningar. Krackelyrer. Bortfall.
913660
2021-05-23
Gör en kostnadsfri värdering här