Oljemålningar 3 st 1800-tal Danmark

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OLJEMÅLNINGAR, 3 st, 1800-talets första hälft, Danmark, på duk, porträtt, signerade a tergo, ca 29.5x24 cm - ca 31x26 cm

Skador. Lagningar. Krackelyrer. Bortfall.

913660

2021-05-23