Träskulpturer Trygg

Träskulpturer Trygg
Träskulpturer Trygg
Träskulpturer Trygg
Träskulpturer Trygg
Träskulpturer Trygg
Träskulpturer Trygg
Träskulpturer Trygg
Träskulpturer Trygg
Träskulpturer Trygg
Träskulpturer Trygg

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SKULPTURER, 2 st, snidade trä, varav den högsta Carl Johan Trygg, signerad CJ Trygg, Norrköping, 1920, höjd 25, den lägre otydligt signerad och daterad 1932, höjd 18 cm

Slitage, skador, bl.a Tryggs mössa med avslag

913662

2021-05-11