Klubbat för:
1 200 SEK
2 000 SEK
YTTERFODER, 4 st, flintgods samt majolica, Gustavsberg samt Rörstrand, omkring sekelskiftet 18/1900-talet, höjd ca 21-27, diameter 22-25 cm
Krackelyr samt mindre avslag förekommer
913669
2021-05-11