Ytterfoder 4 st

Ytterfoder 4 st
Ytterfoder 4 st
Ytterfoder 4 st
Ytterfoder 4 st
Ytterfoder 4 st
Ytterfoder 4 st
Ytterfoder 4 st
Ytterfoder 4 st
Ytterfoder 4 st
Ytterfoder 4 st
Ytterfoder 4 st
Ytterfoder 4 st

Klubbat för:

1 200 SEK

2 000 SEK

YTTERFODER, 4 st, flintgods samt majolica, Gustavsberg samt Rörstrand, omkring sekelskiftet 18/1900-talet, höjd ca 21-27, diameter 22-25 cm

Krackelyr samt mindre avslag förekommer

913669

2021-05-11