Fåtöljer ett par 1960-tal

Fåtöljer ett par 1960-tal
Fåtöljer ett par 1960-tal
Fåtöljer ett par 1960-tal
Fåtöljer ett par 1960-tal
Fåtöljer ett par 1960-tal
Fåtöljer ett par 1960-tal
Fåtöljer ett par 1960-tal
Fåtöljer ett par 1960-tal
Fåtöljer ett par 1960-tal
Fåtöljer ett par 1960-tal
Fåtöljer ett par 1960-tal
Fåtöljer ett par 1960-tal
Fåtöljer ett par 1960-tal
Fåtöljer ett par 1960-tal

Klubbat för:

5 800 SEK

2 000 SEK

FÅTÖLJER, ett par, 1960-tal, teakfanér, möjligen Erik Wörtz, sitthöjd ca 37 cm

Märken, slitage, kompletteringar

913676

2021-05-11