Caroline af Ugglas litografi

Caroline af Ugglas litografi
Caroline af Ugglas litografi

Klubbat för:

1 600 SEK

Schätzwert

2 000 SEK

Beschreibung

CAROLINE AF UGGLAS (född 1972): "Farmen", signerad C. Ugglas, 134/225, färglitografi, bildmått ca 39x57 cm

Zustandsbeschreibung

913678

2021-05-09