Klubbat för:
1 600 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
CAROLINE AF UGGLAS (född 1972): "Farmen", signerad C. Ugglas, 134/225, färglitografi, bildmått ca 39x57 cm
Zustandsbeschreibung
913678
2021-05-09
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner