Frans Wilhelm Odelmark oljemålning
Klubbat för:
1 500 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
FRANS WILHELM ODELMARK (1849-1937): Motiv av munk med vinflaskor, signerad och daterad F.W Odelmark 1899, olja på duk, ca 81x40 cm
Kuntoraportti
913689
Päivämäärä:
2021-05-09