Halvor Halvorsen oljemålning

Halvor Halvorsen oljemålning
Halvor Halvorsen oljemålning
Halvor Halvorsen oljemålning
Halvor Halvorsen oljemålning
Halvor Halvorsen oljemålning
Halvor Halvorsen oljemålning

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HALVOR HALVORSEN (Norge, 1900-tal): Landskapsmotiv, signerad H Halvorsen, olja på duk, ca 50x70 cm

Fuktfläck a tergo

913691

2021-05-13