Klubbat för:
550 SEK
1 500 SEK
RAOUL UBAC (1910-1985): Figurkomposition, signerad, daterad och numrerad R. Ubac 1958, 105/125, färglitografi, 65x50 cm
Oramad, gulnader
913701
2021-05-14