Ubac

Ubac
Ubac

Klubbat för:

550 SEK

1 500 SEK

RAOUL UBAC (1910-1985): Figurkomposition, signerad, daterad och numrerad R. Ubac 1958, 105/125, färglitografi, 65x50 cm

Oramad, gulnader

913701

2021-05-14