Ove Ekelund oljemålning

Ove Ekelund oljemålning
Ove Ekelund oljemålning
Ove Ekelund oljemålning
Ove Ekelund oljemålning
Ove Ekelund oljemålning
Ove Ekelund oljemålning

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 200 SEK

OWE EKELUND, kustmotiv med sanddynor, signerad, olja på duk, ca 55x46 cm

913705

2021-05-11