Karusell, mekanisk

Karusell, mekanisk
Karusell, mekanisk
Karusell, mekanisk
Karusell, mekanisk
Karusell, mekanisk
Karusell, mekanisk
Karusell, mekanisk
Karusell, mekanisk
Karusell, mekanisk
Karusell, mekanisk

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KARUSELL, mekanisk, i form av ringränning, 1900-talets början, hästar och ringar i vitmetall, bemålade hästar, monterad i trälåda, märkt Systeme Brevete SGDG, höjd ca 16 cm, ca 37,5x 37,5 cm

Bruks och åldersrelaterat slitage, Ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen.

913710

2021-05-11