Oljemålning Kjell Högström
Valmis
2021-05-11
913711
| Korkein tarjous | 5 000 SEK |
| Arviointi | 2 000 SEK |
KJELL HÖGSTRÖM (1930-2012): "Morgonfåglar", signerad Högström, olja på duk, ca 100x72 cm