Oljemålning Kjell Högström

Oljemålning Kjell Högström
Oljemålning Kjell Högström
Oljemålning Kjell Högström
Oljemålning Kjell Högström
Oljemålning Kjell Högström
Oljemålning Kjell Högström

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KJELL HÖGSTRÖM (1930-2012): "Morgonfåglar", signerad Högström, olja på duk, ca 100x72 cm

913711

2021-05-11