Snedklaffssekretär Rokokostil 1900-tal
Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 000 SEK
SNEDKLAFFSSEKRETÄR, rokokostil, 1900-tal, svängda ben, dekor med pärlband, bronserade mässingsbeslag, nedfällbar klaff, längd ca 70 cm, djup ca 57 cm, höjd ca 94 cm, nyckel medföljer
Repor och mindre avslag förekommer.
913713
2021-05-23