Snedklaffssekretär Rokokostil 1900-tal

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SNEDKLAFFSSEKRETÄR, rokokostil, 1900-tal, svängda ben, dekor med pärlband, bronserade mässingsbeslag, nedfällbar klaff, längd ca 70 cm, djup ca 57 cm, höjd ca 94 cm, nyckel medföljer

Repor och mindre avslag förekommer.

913713

2021-05-23