Eke Bjerén oljemålning

Eke Bjerén oljemålning
Eke Bjerén oljemålning
Eke Bjerén oljemålning
Eke Bjerén oljemålning
Eke Bjerén oljemålning
Eke Bjerén oljemålning

Klubbat för:

3 000 SEK

2 000 SEK

EKE BJERÈN (1943-1999), "Händelser i gräs", signerad, olja på duk, ca 98x60 cm

913714

2021-05-11