Rastad & Relling karmstol "Bambi"
Klubbat för:
18 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
ROLF RASTAD & ADOLF RELLING, stol, "Bambi", 1950-tal, formgiven av Rolf Rastad och Adolf Relling för Gustav Bahus, Norge, betsad teak, läderklädsel, sitthöjd 44 cm
Klädsel med fläckar, slitage
913717
2021-05-09