Rastad & Relling karmstol "Bambi"

Rastad & Relling karmstol
Rastad & Relling karmstol
Rastad & Relling karmstol
Rastad & Relling karmstol
Rastad & Relling karmstol
Rastad & Relling karmstol
Rastad & Relling karmstol
Rastad & Relling karmstol
Rastad & Relling karmstol
Rastad & Relling karmstol
Rastad & Relling karmstol
Rastad & Relling karmstol

Klubbat för:

18 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

ROLF RASTAD & ADOLF RELLING, stol, "Bambi", 1950-tal, formgiven av Rolf Rastad och Adolf Relling för Gustav Bahus, Norge, betsad teak, läderklädsel, sitthöjd 44 cm

Klädsel med fläckar, slitage

913717

2021-05-09