Floodlight, strålkastare, ett par
Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
1 500 SEK
STRÅLKASTARE, sk "Floodlight" , 2 st, svartlackerad metall, glas, Tilley, Hendon, England, 1900-talets första hälft, bredd 36 cm, höjd 66 cm.
Bruks och åldersrelaterat kraftigt slitage, färgbortfall, nagg på glas., rost, Patina Ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen
913722
2021-05-11