Klubbat för:
11 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
ORIENTMATTA, Keshan, semiantik, ull på bomullsvarp, ca 395x296 cm
Skador: Smärre slitage, liten fläck på baksidan, nytvättad
913726
2021-05-09
Gör en kostnadsfri värdering här