Orientmatta Keshan semiantik

Orientmatta Keshan semiantik
Orientmatta Keshan semiantik
Orientmatta Keshan semiantik
Orientmatta Keshan semiantik
Orientmatta Keshan semiantik
Orientmatta Keshan semiantik
Orientmatta Keshan semiantik
Orientmatta Keshan semiantik
Orientmatta Keshan semiantik
Orientmatta Keshan semiantik
Orientmatta Keshan semiantik
Orientmatta Keshan semiantik
Orientmatta Keshan semiantik
Orientmatta Keshan semiantik

Klubbat för:

11 500 SEK

Utropspris

6 000 SEK

ORIENTMATTA, Keshan, semiantik, ull på bomullsvarp, ca 395x296 cm

Skador: Smärre slitage, liten fläck på baksidan, nytvättad

913726

2021-05-09