Matbord John Mortensen
Klubbat för:
5 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
MATBORD, John Mortensen, Heltborg Møbelfabrik, fanér i Rio palisander (Dalbergia Nigra), 2 iläggsskivor a 50 cm medföljer, höjd ca 72, diameter 130 cm
CITES-Intyg inom EU medföljer
Slitage, repor, märken förekommer
913733
2021-05-11