Matbord John Mortensen

Matbord John Mortensen
Matbord John Mortensen
Matbord John Mortensen
Matbord John Mortensen
Matbord John Mortensen
Matbord John Mortensen
Matbord John Mortensen
Matbord John Mortensen
Matbord John Mortensen
Matbord John Mortensen
Matbord John Mortensen
Matbord John Mortensen

Klubbat för:

5 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

MATBORD, John Mortensen, Heltborg Møbelfabrik, fanér i Rio palisander (Dalbergia Nigra), 2 iläggsskivor a 50 cm medföljer, höjd ca 72, diameter 130 cm

CITES-Intyg inom EU medföljer

Slitage, repor, märken förekommer

913733

2021-05-11