Relief Purgatorium

Relief Purgatorium
Relief Purgatorium
Relief Purgatorium
Relief Purgatorium
Relief Purgatorium
Relief Purgatorium
Relief Purgatorium
Relief Purgatorium
Relief Purgatorium
Relief Purgatorium

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

RELIEF, slutet av 1800-talet, träskuren dekor föreställande Skärselden, ca 77x50 cm

Bruksslitage med torrsprickor och förstärkningar a tergo, slitage, äldre skador förekommer

913734

2021-05-11